Lekarz rodzinny Joanna Stępień (pediatra, neurolog dziecięcy)

Urodziła się i ukończyła studia medyczne w Szczecinie, gdzie mieszkała wraz z mężem i dziećmi do końca XX wieku. Odkąd pamięta chciała być pediatrą. Kocha swoich Pacjentów, a oni każdego dnia wynagradzają ją za starania uśmiechem. Pamięta jak pewnego dnia na dyżurze w Szpitalu, przyjmując kolejne dziecko pomyślała – chciałabym zobaczyć jak „moje” dzieci rosną. I widzi! Od 12 lat pracuje w podstawowej opiece zdrowotnej i bardzo ją to cieszy. W wolnych chwilach rozpieszcza swoich podopiecznych (4 psy i 2 koty) lub delektuje się dobrą lekturą. Cieszy ją, że może mieszkać w spokojnym miejscu i mieć satysfakcjonującą pracę.

 
                                  CERTYFIKATY 2008-2014                             CERTYFIKATY 2014-2016


 
Lekarz rodzinny Jerzy Stępień (internista, lekarz medycyny pracy)

Mówi o sobie, że jest szóstą, kolejną osobą dotknięta rodzinnym „obowiązkiem zawodowym”. W ubiegłym tysiącleciu był ofiarą uzależnienia od „dyżurowej adrenaliny”. Aktualnie docenia „koneserskie przypadki interdyscyplinarnych Pacjentów” i autentyczną zawodową wolność lekarza rodzinnego. Śladowe zasoby czasu wolnego od pracy i szkoleń zawodowych przeznacza na próby odrobienia zaległości w literaturze i pracach nad własnym ogrodem.

                                  CERTYFIKATY 2008-2014                             CERTYFIKATY 2014-2016

 


 pielęgniarka środowiskowa Joanna Nylec

Należy do pokolenia pielęgniarek, które swój zawód wybierały odczuwając pragnienie pełnienia służby dla innych, przez niektórych zwane powołaniem. Pierwsze kroki w zawodzie rozpoczęła od pracy na oddziele wewnętrznym Szpitala w Piekarach Śląskich. Prawdziwym jednak wyzwaniem jest dla niej praca pielęgniarki rodzinnej, którą praktykuje od 25 lat. W tym czasie podnosiła kompetencje, zdobywając kwalifikacje do szczepień ochronnych, wykonywania i oceny zapisu EKG, pielęgnacji odleżyn, promocji zdrowia. Łącząc w sobie pasję i oddanie z doświadczeniem i wiedzą dba o pacjenta najlepiej jak potrafi, o czym przekonać się Państwo mogą każdego dnia jej pracy. Prywatnie dumna Babcia małej Zuzanny i Michała.


 pielęgniarka środowiskowa mgr Dorota Radzymińska

Została pielęgniarką w wieku 19 lat. Od zawsze chciała pomagać ludziom w chorobie i w cierpieniu, widzieć ich radość z powrotu do zdrowia. Poznała pracę na różnych oddziałach szpitalnych, jednak najbardziej związała się z oddziałem pediatrycznym. Lubi pracę w ruchu, wśród ludzi i dlatego spełnia się na wymagającym stanowisku pielęgniarki środowiskowej. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Posiada ukończone liczne kursy, m.in. szczepień ochronnych, interpretacji EKG, ordynowania leków, wypisywania recept. Twierdzi, że jej praca to przygoda i chciałaby, żeby trwała jak najdłużej.


 licencjonowana pielęgniarka Małgorzata Żubryj

Zawód pielęgniarki wykonuje od 15 lat. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Powiatowym w Złotowie. Z pracą w Poradni Lekarza Rodzinnego związana jest od 12 lat i do dzisiaj pracuje z lekarzami pomagając Pacjentom. Jej praca polega na opiece pielęgnacyjnej, jak również leczniczej, rehabilitacyjnej i diagnostycznej. Dodatkowo odpowiada za wykonywanie szczepień ochronnych i prowadzenie dokumentacji. Do jej zadań należy dbanie o właściwy komfort pacjentów, a w najtrudniejszych sytuacjach stara się pomagać i dodawać otuchy potrzebującym. Ciągle podnosząc swoje kwalifikacje chce jak najdłużej i jak najlepiej pomagać chorym  i z nadzieją patrzeć na kolejne pokolenia naszych pacjentów.

 


 

 pielęgniarka mgr Marta Styczyńska

Najmłodsza w zespole pielęgniarskim. Posiada kompetencje w zakresie pielęgniarstwa rodzinnego. Posiada ukończone liczne kursy m.in. szczepienia ochronne, wykonywanie i ocena zapisu EKG oraz RKO. Ciągle podnosi swoje kompetencje oraz zdobywa nową wiedzę. Miłośniczka sportów ekstremalnych.

 

 

 


 
fizjoterapeuta mgr Agnieszka Brzozowska

Fizjoterapia jest jej pasją. Po ukończeniu studiów pracowała w Szpitalu Powiatowym w Złotowie. Ciągle zdobywa doświadczenie i stara się poszerzać wiedzę. Największą satysfakcję w pracy sprawia jej możliwość niesienia pomocy. Stara się, żeby uśmiech na twarzach Pacjentów gościł jak najczęściej.
 

 

 


 kierownik ds. administracji Urszula Stępień

Po kilkukrotnej zmianie drogi zawodowej, odnalazła swój żywioł w opiece zdrowotnej. Zdobywa doświadczenie każdego dnia, poszerzając zdobytą dotychczas wiedzę. O sobie mówi pracoholik. W wirze pracy czuje się jak ryba w wodzie, po pracy lubi się odstresować na Złotowskiej promenadzie.  

 

 

 


pracownik administracji Monika Romanko

Po ukończeniu Wyższej Szkoły Biznesu i długotrwałym poszukiwaniu stałej pracy, swoje miejsce odnalazła w przychodni Panaceum. Wielozadaniowa praca i bezpośredni kontakt z Pacjentami daje wiele satysfakcji. Prywatnie jest mamą Szymona oraz fanką tenisa ziemnego.
 


pracownik administracji Martyna Kinga Brewka

Łączy studia ekonomiczne z pracą w przychodni. Jest osobą otwartą, dlatego każdy dzień w Informacji sprawia jej wiele radości. Wolny czas spędza z rodziną lub z książką. W weekendy oddaje się pasji wędkowania.
 

 

 


 pracownik administracji Izabela Głowacka

Po ukończeniu szkoły urodziła córkę, która jest jej oczkiem w głowie. Skupiona na macierzyństwie, miała ponad roczną przerwę w pracy. Wcześniej z łatwością łączyła naukę z pracą, dlatego podjęcie pracy w Przychodni Panaceum nie sprawiło jej trudności. Jej zadaniem jest kompleksowa obsługa Pacjenta w Informacji.

 POLMED

NFZ
POL

 

PZU

Friday the 6th.